KARIERA

Momentálně bereme na všechny ty to pracovní pozice!!!

Pro více informací si napište na tento email: cstramtrans@gmail.com

                                      nebo na toto tel. číslo: 604 559 717

DISPEČER/KA MKD

Přijmeme schopného a energického dispečera do mezinárodní kamionové dopravy

Náplní Vaší práce bude

  • organizace vozidel kamionové dopravy
  • kontrola kvality práce řidičů (dodržení trasy, spotřeba PHM, péče o vozidlo)
  • 90% objemu práce od smluvních zákazníků
  • optimalizace využití kapacit flotily/řidičů

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni výhodou
  • orientace na zákazníka a kvalitu služeb
  • organizační a komunikační dovednosti
  • ŘP sk. B
  • praxe v oblasti dopravy výhodou

Nabízíme

  • motivující mzdové ohodnocení
  • zajímavou, samostatnou a různorodou práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zázemí a benefity velké společnosti (cestování firemními autobusy pro Vás i Vaše rodinné příslušníky ZDARMA, stabilizační půjčka, spořící pojištění, sociální program, výhodné mobilní tarify, slevy na zboží a služby aj.)

Místo výkonu povolání

Brno

Nástup

možný ihned

DISPEČER/KA AUTOBUSOVÉ DOPRAVY

Přijmeme dispečera/dispečerku autobusové dopravy.

Náplň práce:

- kompletní organizace a řízení pravidelné autobusové dopravy včetně řešení mimořádných událostí
- péče o vozový park (plán údržby, kontrola technického stavu vozů a nákladů na opravy)
- nábor řidičů
- organizace a hodnocení práce podřízených
- kontrola kvality práce řidičů (dodržení JŘ, spotřeba PHM, péče o vozidlo) včetně aktivního přístupu při řešení problémů
- jednání s novými zákazníky

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání s maturitou (technické a dopravní zaměření výhodou)
- dobré IT znalosti
- orientace na zákazníka a kvalitu služeb
- organizační a komunikační dovednosti (praxe ve vedení kolektivu vítána)
- vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu
- ŘP sk. B, výhodou sk. D
- doložitelná praxe v oblasti dopravy a zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

- zajímavou, samostatnou a různorodou práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- fixní mzdu a motivační složku
- zázemí a benefity velké společnosti (zvýhodněné cestování firemními autobusy pro Vás i Vaše rodinné příslušníky, stabilizační půjčka, spořící pojištění, sociální program, výhodné mobilní tarify, slevy na zboží a služby aj.)

Nástup: ihned/dohodou

ŘIDIČ AUTOBUSOVÉ DOPRAVY

Přijmeme ŘIDIČE AUTOBUSOVÉ DOPRAVY

Požadujeme:

  • ŘP sk. D
  • Profesní průkaz
  • Digitální kartu
  • Psychologické vyšetření
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Garantovaný výplatní termín
  • Všechny složky mzdy jdou zahrnuty ve výplatní pásce (nic nedáváme bokem!)
  • Spořící pojištění 1.000 Kč/měsíčně (možnost výběru naspořené odměny po 5 letech)
  • Zdarma doprava autobusy společnosti pro celou rodinu
  • Stabilizační půjčka 20 000 Kč
  • Mobilní volání v rámci zvolených 6 čísel zdarma
  • Moderní vozový park Mercedes-Benz, Man, Karosa, Iveco, Tedom, Setra, Škoda, Solaris a Neoplan

Mzdové ohodnocení: 25.000 - 30.000 Kč

VEDOUCÍ ČERPACÍ STANICE Brno

Přijmeme zodpovědného a energického vedoucí/ho čerpací stanice Brno

Pracovní náplň:

  • Organizace a provozní zajišťování chodu čerpací stanice
  • Organizace a dohled nad zbožím v shopu
  • Odpovědnost za čistotu čerpací stanice
  • Výdej a změny tankovacích karet
  • Příjímka zboží včetně kontroly a administrativy
  • Práce s finanční hotovostí
  • Práce ve dvousměnném provozu
  • Obsluha čerpací stanice

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Dobré organizační schopnosti, komunikativnost
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Předcházející pracovní zkušenosti v oboru výhodou
  • Zkušenost s vedením malého pracovního kolektivu - organizace práce
  • Velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a silné dopravní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu
  • Doprava firemními autobusy zdarma (i pro členy rodiny)
  • Benefity perspektivní společnosti

DOPRAVNÍ MISTR

Popis práce:

  • Řídí a organizuje chod garáží dopravní společnosti
  • Organizuje přistavování autobusů, tankování, opravy
  • Rozděluje práci
  • Operativně řeší krizové a nestandardní situace
  • Je podřízen vedoucímu střediska
  • Aktivně komunikuje s kolegy napříč společností, zejména s dispečery, řidiči a opraváři

Váš profil:

  • Řidičský průkaz C+E+ profesní průkaz a D + profesní průkaz
  • Rutinní práce na PC
  • Vyučení v oboru opravář velkou výhodou, ne podmínkou
  • Manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Ochota pracovat v noci
  • Odolnost vůči stresu, podnikatelské myšlení
  • Týmovost, pozitivní přístup, zdravá asertivita,

úsměv na tváři a chuť na sobě pracovat, cit pro detail

  • Vysoká míra organizačních, kombinačních a komunikačních schopností
  • Odolnost vůči stresu a časová flexibilita

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v úspěšné, renomované, dynamicky rostoucí společnosti
  • Možnost seberealizace v samostatné, odpovědné pozici

s okamžitými viditelnými výsledky práce

  • Odpovídající mzdové ohodnocení, příspěvek na penzijní připojištění,

jízdní výhody i pro rodinné příslušníky

  • Okamžitý nástup

ŘIDIČ KAMIONOVÉ DOPRAVY

Přijmeme ŘIDIČE TUZEMSKÉ A MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY

Požadujeme:

  • ŘP sk. C+E

Nabízíme:

  • Moderní vozový park Daf, Man, Mercedes-Benz, Scania

Místo výkonu práce: TKD - celá ČR, MKD - celá EU

Mzdové ohodnocení: 25.000 - 40.000 Kč

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky